جشنواره یخ نوردی و ورزش های زمستانی نمایشگاه جهانی کتاب کوهستان آبشار سنگان دره ای زیبا در استان لرستان قله ها و یخچال های منطقه علم کوه دماوند کوه را بشناسیم!

اجلاس هیات رئیسه کمیسیون جوانان اتحادیه جهانی کوهنوردی در کرمان برگزار گردید.
عضو هیات رئیسه فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی گفت: مجمع عمومی و اجلاس هیات رئیسه کمیسیون جوانان اتحادیه جهانی کوهنوردی روز شنبه 17 مهرماه با حضور میهمانان داخلی و خارجی در کرمان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان کرمان، محمود هاشمی افزود: این مجمع عمومی با حضور اعضای خود از آلمان، اسپانیا، ایران و آذربایجان برای انتخاب رئیس و نایب رئیس جدید این کمیسیون با نامزدهایی از ایران و انگلستان برگزار شد.
وی با بیان اینکه دو فعال دیگر کوهنوردی از کشورهای هند و کانادا نیز درخواست عضویت در هیات رئیسه این کمیسیون را دارند که در این مجمع برای عضویت آنها تصمیم گیری خواهد شد، خاطرنشان کرد: همچنین میزبانی برگزاری پنج کمپ جوانان در کشورهای ایتالیا، فرانسه، گرجستان، ایران و آمریکا که قبلا تصویب شده بود نیز در این جلسه بررسی می شود.
عضو هیات رئیسه فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی گفت: همچنین برنامه صعود به یکی از قلل استان کرمان نیز برای اعضای هیات رئیسه این کمیسیون در نظر گرفته شد تا ضمن بازدید از منطقه مورد نظر، بتوان میزبانی رقابت های جهانی را دریافت کرد.

منبع: هیات کوهنوردی استان کرمان