جشنواره یخ نوردی و ورزش های زمستانی نمایشگاه جهانی کتاب کوهستان آبشار سنگان دره ای زیبا در استان لرستان قله ها و یخچال های منطقه علم کوه دماوند کوه را بشناسیم!

 

 

 

 

 

                              

***گزارشی ازدیدار رئیس هیئت مدیره انجمن کوه نوردان ایران با نمایندگی انجمن در شهرستانهای خرم آباد،

بروجرد، پل دختر، رومشگان.***

 

آقای پرویز امرایی رئیس هیئت مدیره انجمن کوه نوردان ایران در هفته گذشته طی دیداری دوستانه با اعضای 

نمایندگی های انجمن درشهرستانهای یاد شده درجمع کوه نوردان شهرستان پل دختر به سرپرستی آقای تورج

حیدر پور در یک برنامه کوهنوردی شرکت و در خصوص نحوه تشکیل انجمن دراین شهرستان نکات لازمی مبنی بر

فعالیتها واهداف انجمن بر شمرد که مورد استقبال ایشان و دیگر افراد حاضر واقع شد. همچنین در دیداردیگرش در

جمع کوه نوردان شهرستان رومشگان در محل دفتر فعالیت آنها حضور یافت و به بیان طرح و برنامه های انجمن و

نحوه تشکیل نمایندگی در شهرستان مذکور پرداخت که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.وی در ادامه ابراز

امیدواری کرددر آینده نزدیک شاهد تشکیل نمایندگی انجمن در شهرستانهای یاد شده باشیم. آقای امرایی درموجود نیست

 

مجريان صعودهاي بلند و شاخص و يا كوهنورداني كه نظاره گر اين صعودها بوده اند زماني انگيزه تكرار آنها را خواهند يافت كه اين صعودها تكريم شوند و تا حد امكان به آنها پرداخته شود. اين را اضافه كنيد به اعتباردهي صعودها توسط گزارش خواني رسمي، آنجا كه صعودها (در هر سطحي كه باشند) با گزارش خواني رسميت يافته و مورد استفاده رسانه ها و افكار عمومي قرار مي گيرند همه اينها و صعودهاي خوب زنجاني ها در سال 91 دلايلي بودند بر تلاش انجمن كوهنوردان زنجان جهت اجراي اولين همايش گزارشخواني صعودهاي شاخص زنجان. 

عصر روز سه شنبه ۱۹ دی ۹۱ همایشی به مناسبت گرامی‌داشت پیش‌کسوت کوه‌نوردی ایران (مرحوم فریدون اسماعیل زاده ) در سالن اجتماعات مجتمع سماء شهرستان بروجرد برگزار شد .

 


سه شهر میانه، خلخال و مشکین شهر در روزهای یکشنبه و دوشنبه 8 و 9 مرداد ماه 1391 با برگزاری مجمع عمومی تاسیس در شهرستان های خود و با حضور سرکار خانم بقراط به عنوان نماینده هیئت مدیره، آغاز به فعالیت کردند.
در این مجامع ضمن معرفی انجمن به کوه نوردان و رای گیری جهت انتخاب هیئت اجرای دفاتر نمایندگی شهرهای مذکور، تعدادی از همنوردان در این مناطق به عضویت انجمن در آمدند.
سرکار خانم بقراط ضمن شفاف سازی حیطه وظایف نمایندگی ها به دوستانمان در این شهرها، درخصوص همکاری انجمن و نمایندگی های آن، با هیات استان ها در جهت پیشبرد اهداف کوه نوردی و تحکیم روابط میان کوه نوردان که یکی از اصول اساسنامه انجمن کوه نوردان می باشد، توصیه هایی ایراد نمودند.
 


انجمن کوهنوردان مهاباد در نظر دارد یک دوره کلاس آموزشی عکاسی در طبیعت را به صورت رایگان برای عموم علاقمندان باین رشته برگزارکند.
ازتمام علاقمندان به شرکت در این کلاس دعوت میشود درصورت تمایل برای شرکت دراین کلاس آموزشی(عکاسی در طبیعت)به دفتر انجمن مراجعه و ثبت نام نمایند.

آدرس دفتر انجمن کوهنوردان مهاباد :
آ.غ - مهاباد خیابان طالقانی غربی رو به روی پارک سید قطب بالاتر از فروشگاه گل یخ مدرسه
شهنازقدیم
تلفن : 2234999-0442
دبیر انجمن کوهنوردان مهاباد : آقای ابراهیم سلیم زاده 09144428264پیمایش جنگل ابر به مناسبت هفته محیط زیست از طرف نمایندگی انجمن کوهنوردان در ساری با همراهی اساتید اکولوِژی دکتر مریم شکری و دکتر نصرت الله صفاییان در خرداد91 برگزار شد .