اخباراخبار دفترمرکزی

نشست های ماهانه بهمن ۱۳۹۸

نشست ماهانه انجمن کوه نوردان ایران روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۱/۳۰در سالن ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت های سازمانهای مردم نهاد تهران برگزار شد.

در این نشست مطابق معمول مهدی جباریان به اخبار کوهنوردی ایران و جهان پرداخت. و پس از آن سامانه بریم کوه و چگونگی تشکیل آن توسط آقای حمید رحیمی به همراه پخش دو تیزر به حاضرین در نشست معرفی گردید از اهداف اصلی این نشست ارائه گزارش نخستین پیمایش زمستانی نعل بزرگ علم کوه و پخش فیلم مستند این پیمایش بود که توسط آقای مجتبی قهیه ای از نفرات اجرای این پیمایش صورت گرفت.

پخش تیزر ۲۰ سال تلاش انجمن کوهنوردان ایران و دعوت از عموم برای حضور در مراسم جشن بیستمین سالگرد تاسیس این انجمن از دیگر برنامه های اجرا شده در این نشست بود. در پایان از آقای سعید حسینیان از امدادگران پست امدادی پناهگاه شیرپلا بخاطر نجات یک کوهنورد در مسیر توچال و انتقال ایشان به قرارگاه شیرپلا و تلاش و از خود گذشتگی برای کوهنوردی که در مسیر جان پناه امیری فوت کردند و همچنین سعید فراهانی و مجتبی قهیه ای جهت اجرای نخستین پیمایش زمستانی نعل بزرگ علم کوه توسط انجمن کوهنوردان ایران تقدیر به عمل آمد.

انجمن کوهنوردان ایران از هاستل آرین که اسپانسر برگزاری نشست های انجمن می باشد کمال تشکر را دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا