اخباراخبار کارگروه باشگاه هااخبار کارگروه ها

گزارش بیست و دومین نشست کارگروه باشگاه های کوهنوردی انجمن کوهنوردان ایران

به نام آقریننده زیبایی ها

گزارش بیست و دومین نشست کارگروه باشگاه های کوهنوردی انجمن کوهنوردان ایران

مورخ: یکشنبه 99/01/31 ساعت ۱۷ تا ۱۹

باتوجه به شیوع بیماری کرونا، از ابتدای اسفندماه ۱۳۹۸ کلیه کلاسها و فعالیتِ باشگاهها لغو گردید. لذا اولین جلسه کارگروه سال ۱۳۹۹ بصورت آنلاین و با بررسی پیشنهادات مکتوب آقای فراهانی آغاز گردید. مدیران حاضر باتوجه به شروع فعالیت بسیاری از اصناف و کسبه و حمایت مالی دولت از ایشان، خواستار شروع هرچه سریعتر فعالیت های کوهنوردی ( البته با رعایت پروتکل های بهداشتی) شدند.

با توجه به این مهم که فعالیتهای کوهنوردی و طبیعت گردی در فصل بهار ظهور و بروز بیشتری دارد و با توجه به بحران بیماری کرونا، تعطیلی باشگاههای کوهنوردی باعث بروز خسران متعددی شده که با استمرار تعطیلی ها این ضرر و زیان نیز ادامه خواهد یافت. لذا در این راستا به استحضار اعضا محترم می رساند نامه ای در این خصوص تنظیم و از سوی کارگروه به مراجع ذیربط ارسال خواهد گردید.

(پیش نویس نامه در دست تدوین است، مدیران محترم میتوانند نظرات خود را تا قبل از نهایی شدن نامه به آقای فراهانی ارسال کنند)

  • افراد حاضر در جلسه؛ خواستار برقراری کلاسهای تئوری بصورت آنلاین را شدندکه از هر حیث امکان پذیر می باشد.

  • مقرر گردید بخشی از سایت و صفحه اینستاگرام انجمن کوهنوردان ایران به کارگروه باشگاهها اختصاص یابد تا باشگاهها بتوانند به معرفی فعالیتهای خود بپردازند. در این راستا مدیران محترم می توانند با آقای مشیرهاشمی (مسول انفورماتیک) در ارتباط باشند.

  • کارگروه باشگاهها با حفظ استقلال این تشکل، خواستار حمایت از هیات کوهنوردی استان تهران با مشارکت بیشتر اعضا در فعالیت های این هیات میباشد. بهمین منظور هیات کوهنوردی استان تهران میتواند با برگزاری جلسات مدون از همفکری و ایده های مدیران باشگاهها بهره مند گردد.
  • مقرر گردید جهت همسان سازی هزینه دوره های کارآموزی در سال 99 (تا پیش از شروع کلاسها)، جلسه ای میان مسولین آموزش باشگاهها و آموزش هیات تهران برگزار گردد.

حاضرین در این نشست؛

آقایان: محمود نظریان از باشگاه بهمن، ذبیح اله حمیدی از باشگاه اسپیلت، مهدی فراهانی از باشگاه ایرانیان کوهستان، مشیر هاشمی از باشگاه شقایق کرج و انجمن کوهنوردان، عزیز عبدی از باشگاه سپهر دماوند، حسین نوری از باشگاه خانه کوهنوردان شهرقدس، کامران بیاتانی از باشگاه شکوه علم و صنعت، ناصر اسدی از باشگاه همراهان طبیعت اندیشه و خانم طیبه امینی از باشگاه اقلیم چهارم

مجری جلسه و گزارش؛

 علیرضا زارعی از باشگاه اقلیم چهارم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا